Познайомимося?
Дізнайся більше про Kotex®

Про нас

Привіт, ми Kotex®. Наша штаб-квартира – це компанія Kimberly-Clark. Ми першими створили прокладки та зробили життя жінок комфортнішим. І з тих часів ми майже 100 років вдосконалюємо нашу продукцію, робимо її ще кращою та зручнішою. Усе для того, щоб ти не обмежувала своє життя під час «цих» днів, легко та впевнено йшла до поставлених цілей. Разом із дівчатами у ще 80 країнах світу.

Ми прагнемо дати кожній жінці свободу та впевненість, які вони заслуговують, щоб жити своїм життям і насолоджуватися кожною миттю.

Останні 90 років ми присвятили навчанню жінок про їхнє тіло, менструацію та про все, що з цим пов’язано.

Ми не боїмося бути справжніми, і ми хочемо бути справжніми разом з тобою. Ми хочемо говорити відверто та допомогати тобі бути собою.

Що ми робимо?

МАЙЖЕ 100 РОКІВ МИ ЗАЙНЯТІ ТИМ, ЩОБ ЖІНКИ МОГЛИ НЕ ОБМЕЖУВАТИ СВОЄ ЖИТТЯ ПІД ЧАС «ЦИХ» ДНІВ. Ми хочемо, щоб ти жила у гармонії зі своїм тілом, знала, що до чого, і брала до уваги лише перевірену інформацію. Саме такий контент ми і будемо публікувати на цьому сайті. Отже, рухаємося далі. Сподіваємось, що разом :)

EmptyView

Ми боремося зі стігмою

Ми вважаємо, що місячні не повинні зупиняти жінок на своєму шляху до великих цілей та мрій. Ми віримо, що кожна жінка може досягти всього сама, а щоб тобі було максимально комфортно і вдень і вночі Kotex підтримує тебе за допомогою своїх продуктів і унікальних програм. Ми ломаемо стереотипи про місячні і відкрито говоримо про це.

Ми надаємо доступ до освіти

Кожен місяць у світі у 2-ух мільярдів жінок йде менструація, але і досі у багатьох країнах дівчата зустрічаються зі стереотипами про місячні або з відсутністю необхідної інформації про своє здоров'я. В Україні ми сприяємо поширенню знань дівчат про своє здоров'я та гігієну, розвінчуємо міфи про месячні, даємо поради від гінекологів та відкрито говоримо про всі хвилюючі тебе проблеми.

Ми відкриваємо для тебе двері

Наші програми націлені на те, щоб допомогти дівчатам в їх проектах та ідеях, незалежно від їх віку, національності, віросповідання та поглядів.