Калькулятор циклу

Спрогнозуй наступні місячні, створивши свій календар менструацій з Kotex®. Відстежуй менструальний цикл та отримай корисні поради онлайн.

period-image

Слідкуй за своїм циклом

"Перший день місячних останього циклу" - це перший день початку менструації. Також відомий як початок менструального циклу.
Це тривалість вагінальної кровотечі під час менструального циклу, яка вимірюється з першого дня кровотечі до її повної зупинки.
(днів)
Це проміжок часу між першим днем однієї менструації та першим днем наступної менструації. Наприклад: якщо ваша остання менструація почалася 1 січня, а наступна - 28 січня, тривалість менструального циклу становитиме 28 днів.
(днів)
FAQs

"Якщо ти схожа на нас (або на будь-кого з наших знайомих, хто коли-небудь переживав менструацію!), тобі може бути знайоме певне тривожне очікування - а що, як у тебе почнуться місячні на канікулах? У школі? На весіллі сестри? А якщо ми скажемо тобі, що це не обов'язково має бути сюрпризом? Що існують надійні способи передбачити твій цикл, які позбавлять тебе від необхідності планувати наступну важливу подію? Ми знаємо, що для нас це стало величезним полегшенням, тож сподіваємося, що це допоможе і тобі. Представляємо калькулятор місячних."

Раді, що ти це спитала! На щастя для нас, жінок, менструація не є чимось новим. Люди збирали інформацію про це протягом тривалого часу, і хоча кожен організм унікальний, ми маємо багато спільного. Калькулятори місячних використовують інформацію, яку ти надаєш під час останнього циклу, щоб передбачити дату першого дня твого наступного циклу

Припустимо, твій останній цикл розпочався 6 серпня, і ти хочеш підготуватися до першого тижня навчання. Чудовий план! 6 серпня, перший день, коли у тебе була кровотеча, буде першим днем твого циклу і першою інформацією, яку ми введемо. Далі ти вкажеш кількість днів, протягом яких у тебе була кровотеча, як правило, 5-7. Нарешті, тебе запитають про тривалість твого циклу. В середньому менструальний цикл триває 28 днів, тобто від першого дня однієї менструації до першого дня наступної проходить 28 днів. Твій цикл може бути коротшим або довшим (21-35 днів), залежно від того, як довго у тебе були менструації, твого віку, рівня активності та інших факторів! Важливо те, що ти можеш працювати з тим циклом, який у тебе є. Якщо ти це вже знаєш, продовжуй вводити його! Якщо ти вперше відстежуєш свій шлях, почни з середнього показника в 28 днів, щоб отримати приблизну оцінку. Порада: якщо ти знаєш дату початку двох останніх менструацій, ти можеш порахувати кількість днів від 1-го дня попередньої менструації до 1-го дня останньої менструації. Це дасть тобі тривалість твого менструального циклу!

Якщо коротко, то тобі знадобиться:

  • Перший день останньої менструації
  • Як довго вона тривала
  • Тривалість менструального циклу

У наведеному вище прикладі ми ввели 6 серпня як перший день останньої менструації, 5 днів для її тривалості і 28 днів для тривалості менструального циклу. Ти побачиш, що наступна менструація очікується 4 вересня, а дні з 4 по 8 будуть виділені червоним кольором. Все ще нервуєш? Пам'ятайте, що щоденні прокладки Kotex допоможуть тобі почуватися впевнено напередодні наступної менструації, а також можуть допомогти з будь-якими виділеннями, які можуть з'явитися у тебе.

Трекер менструального циклу також може допомогти тобі розрахувати дату овуляції! Дата овуляції - це коли яйцеклітина виходить з яєчника. Можливо, ти помітила, що на календарі, окрім днів менструації, виділених червоним кольором, є також дати, виділені синім кольором. У нашому прикладі вище це 17-21 серпня і 14-18 вересня. Це дні піку овуляції. У 28-денному циклі очікувана дата овуляції - 14-й день, тобто за два тижні до початку наступного циклу. Якщо твій цикл коротший або довший (або якщо ти не рахувала кожен день після закінчення менструації), ця дата може змінитися, і саме тут на допомогу приходить калькулятор циклу. Дати, позначені синім кольором, є найбільш фертильними днями, якщо ти намагаєшся завагітніти. Після виходу яйцеклітина може жити до 24 годин, а сперматозоїд - до 5 днів.

Як ми вже говорили вище, середня тривалість становить близько 5 днів, але пам'ятай, що завжди є відхилення! Все, що від 2 до 7 днів, вважається нормальним. Можливо, ти побачиш світло-коричневі виділення в останні кілька днів, тоді ти можеш спробувати використовувати щоденну прокладку Kotex Natural Normal+ з трьома крапельками для більш легких виділень.

Цікаво, як довго ви будете користуватися калькулятором місячних? Перехід до постменструального життя починається у віці від 45 до 55 років, середній вік менопаузи в Україні - 51 рік.

"Ти можеш помітити, що перші кілька років після початку менструації у тебе будуть нерегулярні цикли і незначні кров'янисті виділення. Твоєму організму може знадобитися час, щоб знайти свій ритм, але з віком ти помітиш певну закономірність. Крім того, на регулярність менструацій можуть впливати такі фактори, як вік, дієта і фізичні вправи, пологи і грудне вигодовування. Якщо ти відчуваєш, що щось не так, завжди звертайтеся за порадою до лікаря. Щоб дізнатися більше, прочитай нашу статтю про нерегулярні менструації.

Це може зайняти кілька циклів, але ми обіцяємо тобі, що калькулятор місячних - це як добрий друг, який позичив вам свій светр, щоб приховати пляму від останньої менструації, яка вас здивувала. За винятком того, що тепер ти більше не будеш дивуватися, тож наступного разу другом, який позичить светр, будеш саме ти! """