Про нас

Познайомимося? Дізнайся більше про Kotex®

З моменту створення категорії жіночої гігієни понад 100 років тому, жінки надихають нас на інновації та рекламу і залишаються в авангарді всього, що ми робимо. Kotex® вважає, що НІЩО не повинно стояти на шляху прогресу жінки, особливо менструація або негативне сприйняття її.
 

Наша історія

Kotex® святкує важливий ювілей - понад 100 років підтримки жінок! Хоча за останнє століття багато чого змінилося, підтримка жінок шляхом створення інноваційних продуктів для задоволення їхніх потреб та розширення їхніх можливостей лежить в основі всього, що ми робимо, тому що ми віримо, що вона може - з менструацією чи без, вона може.

Ми ставимо твій комфорт і благополуччя на перше місце. Саме тому кожна прокладка та тампон містить безпечні матеріали, яким ви можете довіряти та відчувати себе комфортно.

Ознайомитися з нашою продукцією

З самого початку Kotex® кидає виклик негативному сприйняттю менструації у суспільстві, інакше відоме як стигма менструації. Ми прагнемо подолати стигму, оскільки вважаємо, що не менструація стримує жінок, а їхнє сприйняття.