НОВИНКА Менструальна білизна від Kotex®

Менструальна білизна від Kotex®

Інновація від Kotex®, яка на дотик схожа на звичну нижню білизну, але має захист як у нічної прокладки? Ми кажемо тобі так!

Представляємо тобі менструальну білизну Kotex®, надзвичайно зручне рішення, яке дозволяє тобі залишатися впевненою у собі у будь-який день і забезпечує до 0% протікань*. Виникли запитання? Читай далі, щоб дізнатися всі деталі про те, чи можна прати, чи можна використовувати ще раз і скільки саме, та чому саме ця інновація зробить твоє життя легшим!

Шо таке Менструальна Білизна від Kotex®

Менструальна Білизна Kotex® виглядає та відчувається як звична тобі бавовняна нижня білизна, але вона має додатковий абсорбуючий шар, який може поглинати менструальні виділення без протікань. Також, ти зможеш насолоджуватись цією новинкою неодноразово завдяки можливості повторного прання та повторного використання.

Крім того, ти можеш не переживати за те, що не зможеш насолоджуватись своїми улюбленими образами, адже Менструальна Білизна Kotex® безшовна та зроблена так, щоб бути непомітною під одягом. Насолоджуйся життям та собою кожен день!

Як працює Менструальна Білизна Kotex®

Це НОВА форма захисту під час менструації від Kotex®, що має вигляд звичайної нижньої білизни, основна частина якої складається з бавовняної тканини та еластану для максимального комфорту та кращого прилягання до тіла.

Думаєш, що Менструальна Білизна від Kotex® така сама як інші? Готові посперечатися! Ця унікальна інновація була спеціально розроблена, щоб об’єднати м’якість та комфорт улюбленої спідньої білизни, та надійний захист нічної прокладки Kotex®.

Давай розберемо це більш детально! Як ми цього досягли? Ми додали спеціальні абсорбуючі шари матеріалу в зоні промежини для найкращого захисту від протікання. А також:

- Основна частина складається з 95% бавовни та 5% еластану.
- Верхній шар із 100% поліестеру швидко направляє виділення до наступного шару.
- Другий шар має суперпоглинаючий центр, призначений для запобігання протіканню.
- Третій шар це дихаюча тканина, що поглинає виділення та не пропускає іх далі, тож можна попрощатися з плямами від менструації та залишатися впевненими у собі у будь-який день!

Як довго я можу носити Менструальну Білизну від Kotex®

Ми рекомендуємо слідкувати за власними відчуттями, адже кожен день менструації може відрізнятися від наступного. Як правило, ти можеш носити Менструальну Білизну Kotex®, доки не почнеш відчувати вологі шви, саме так ти зрозумієш, що потрібно змінти білизну.

Як правильно прати Менструальну Білизну Kotex®

Менструальна Білизна від Kotex® спеціально розроблена для прання та повторного використання. Просто виперіть вручну у воді кімнатної температури або в пральній машині в холодній воді без пом’якшувача чи відбілювача, потім вичавіть надлишок води та залиште до повного висихання.

Хвилюєшся, що інший одяг забрудниться в пральній машині? Чудові новини: прання Менструальної Білизни Kotex® з рештою твоїх речей є абсоютно безпечним, адже пральні машини майже миттєво розріджують кров, захищаючи всі твої улюблені наряди, за умови прання в холодній воді.

Яка розмірна сітка у Менструальної Білизни від Kotex®

НОВА форма захисту під час менструації від Kotex® доступна в маленькому, середньому, великому і екстра великому розмірах. Деталі розмірів у таблиці нижче:

Коли і де я можу використовувати Менструальну Білизну від Kotex®

Хто сказав, що під час менструації ти повинна змінювати ритм свого життя? Точно не ми! Ми знаємо, що у тебе є гори, що потрібно підкорювати кожен день і тому ми подбали про те, щоб Менструальна Білизна Kotex® стала ідеальним і непомітним захистом для твоєї впевненості, де б ти не була.

Відчуй максимальний комфорт та захист від протікання незалежно від того, чи ти:

- На спортивному змаганні чи тренуванні.
- У потязі або літаку.
- У глибокому сні чи затишній дрімоті.
- На роботі чи навчанні.

Як Менструальна Білизна Kotex® вписується в ширшу картину світу

Менструальна Білизна Kotex® це нове рішення, коли мова заходить про навколишнє середовище. Його додатковий абсорбуючий шар, потужність захисту від протікання, а також можливість повторного прання та повторного використання допомогають зменшити кількість відходів та шкоди навколишньому середовищу.

Саме так, Менструальна Білизна від Kotex® змінює на краще не тільки твій власний світ, а також і навколишнє середовище, адже її можна використовувати до 50 циклів прання. Отже, ти можеш допомогти врятувати нашу планету та також заощадити трохи власних коштів, оскільки тобі не доведеться щомісячно поповнювати запаси прокладок і тампонів!

Чи допоможе Менструальна Білизна від Kotex® мені залишатися вневненою в собі у будь-який день

Ця НОВА форма захисту під час менструації від Kotex® настільки добре поглинає і надає таке відчуття комфорту, що ти не захочеш пропускати свої улюблені заняття та активності, які роблять тебе… тобою. Менструальні стереотипи про те, що жінки не можуть бути активними протягом «цього» часу, не мають жодного шансу, якщо на тобі Менструальна Білизна від Kotex®.

Отже, ти можеш бути головним героєм свого життя – місячні чи ні.

Білизну легко прати та повторно використовувати, вона екологічно безпечна, із високим ступінем поглинання та просто надзвичайно зручна!

Дізнайся самостійно вже сьогодні.

*Тестування SGS, Франція, 2022 рік: у положеннях стоячи та лежачи.

Рекомендації, що містяться в цьому матеріалі, не є медичними рекомендаціями.
Якщо Вам потрібна медична консультація, будь ласка, зверніться до свого лікаря.