Умови використання сайту


ВАЖЛИВО! ПРОЧИТАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, УВАЖНО ЦЮ ЗАЯВУ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ КОРИСТУВАННЯ ДАНИМ САЙТОМ.

Користування даним сайтом та інформацією, розміщеною на ньому, регулюється наступними умовами:

Право власності

Товариство з обмеженою відповідальністю та іноземними інвестиціями «Кімберлі-Кларк Україна» (надалі - «Kimberly-Clark») володіє, керує цим сайтом та здійснює його обслуговування. Цей сайт створений в інформаційних та комунікаційних цілях. Даний сайт і всі його елементи, включаючи, але обмежуючись: тексти, зображення, аудіо та відео матеріали належать Kimberly-Clark і охороняються згідно чинного законодавства.

Обмеження використання

Використання даного сайту дозволяється лише в особистих некомерційних цілях. Забороняється копіювати, відтворювати, перевидавати, публікувати, передавати або будь-яким способом змінювати будь-які матеріали даного сайту.

Повідомлення про товарні знаки

Всі імена, логотипи і товарні знаки є власністю компанії Kimberly-Clark або афілінованих із нею осіб. Забороняється використання імен, логотипів і товарних знаків у будь-яких цілях без письмової угоди з Kimberly-Clark.

Пропозиції, які направляються за ініціативою користувача

Компанія Kimberly-Clark прагне отримувати коментарі користувачів і відповідати на призначені для користувача питання про свою продукцію та компанію. При цьому компанія не прагне і не може прийняти ідеї користувачів, надані добровільно, а також пропозиції або матеріали, які можуть мати відношення до розробки, дизайну, виробництва або збуту продукції Kimberly-Clark. Дана політика дотримується з метою уникнути можливих непорозумінь із представниками громадськості, які за власною ініціативою надають коментарі або ідеї, які мають відношення до продукції або концепцій, розроблених співробітниками Kimberly-Clark.

Матеріали даного сайту не складають трудовий договір і не вважаються таким договором або його частиною, у випадку, якщо ви працюватимете в компанії Kimberly-Clark за наймом.

Обнародування і використання ваших повідомлень

Будь-які публікації на даному сайті й електронні листи, адресовані Kimberly-Clark, не є конфіденційною інформацією, Kimberly-Clark не несе відповідальності за їх обнародування або використання в будь-якому вигляді.

Всі комунікаційні повідомлення та інші матеріали включаючи, але не обмежуючись пропозиції та ідеї, які ви відправляєте на цей сайт або в компанію Kimberly-Clark на даний сайт або електронною поштою, стають і залишаються винятковою власністю Kimberly-Clark і можуть бути використані компанією Kimberly-Clark у будь-яких комерційних або інших цілях без компенсації.

ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ГАРАНТІЙ

KIMBERLY-CLARK НЕ РОБИТЬ ЖОДНИХ ЗАЯВ І НЕ ДАЄ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ ВІДНОСНО ТОЧНОСТІ, НАДІЙНОСТІ АБО ПОВНОТИ ВМІСТУ ДАНОГО САЙТУ (ТЕКСТІВ І ЗОБРАЖЕНЬ). ВІДПОВІДНО ДО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА, KIMBERLY-CLARK ЗВІЛЬНЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ЯВНИХ АБО ТАКИХ, ЯКІ МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ ГАРАНТІЙ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ, НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ГАРАНТІЯМИ ЦІННОСТІ ТОВАРУ, ЯКІ МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, І ЙОГО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНИХ ЦІЛЕЙ. ТАКОЖ KIMBERLY-CLARK НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО ДАНИЙ САЙТ АБО СЕРВЕР, НА ЯКОМУ РАЗМЕЩЕНИЙ ДАНИЙ САЙТ, НЕ МІСТИТЬ КОМП'ЮТЕРНИХ «ВІРУСІВ».

Обмеження відповідальності

Kimberly-Clark не несе відповідальності за будь-який збиток, у тому числі, але, не обмежуючись реальним або непрямим збитком, який виник унаслідок наявності або відсутності у вас доступу до даного сайту, або в результаті використання даного сайту або його вмісту. Компанія Kimberly-Clark також, не зобов'язана оновлювати даний сайт або його контент, і не несе жодної відповідальності за будь-які помилки у спробі його оновлення. Kimberly-clark не несе відповідальності за використання вами інших веб-ресурсів, доступ до яких ви можете отримати через гіперпосилання, розміщені на даному сайті. Гіперпосилання і ресурси, на які посилається даний сайт, розміщені виключно для зручності користувачів мережі Інтернет, наявність посилань на даному сайті не є підтвердженням їх відношення до Kimberly-Clark.

Інші положення

Kimberly-Clark залишає за собою право за власним розсудом:
1. змінювати ці Правові Положення
2. контролювати і видаляти повідомлення і публікації
3. у будь-який момент закривати доступ до сайту без попередніх нотифікацій.
Якщо будь-яке положення або умова даних Правових Положень з якихось причин буде визнано таким, що не має законної сили, необґрунтованим, недійсним або з якихось причин нездійсненним, то це жодним чином не впливатиме на законність, обґрунтованість, дійсність або виконання останніх положень або умов даних Правових Положень. .

Дані Правові Положення є повною угодою між вами і Kimberly-Clark відносно перерахованих у ній положень і умов. Використання вами цього сайту означає, що ви приймаєте ці умови. .

Використовуючи цей сайт, ви підтверджуєте свою згоду з вищепереліченими положеннями й умовами. .