Як сказати бойфренду про «ці» дні?

EmptyView

Ти знаєш про себе достатньо, щоб жити з собою у гармонії. «Ці» дні — теж частина тебе, і ти ніби розібралася, як синхронізувати свої біологічні і ментальні плани. Але як щодо інших, особливо коли інші — це твій хлопець?

Добре, що ми живемо у 21 столітті. Сьогодні вважати фізіологічні процеси соромом – справжня дикість. У «цих» днях немає нічого поганого, тому, якщо треба, можна і поговорити про них чи навіть пожартувати.

 

Навіщо взагалі?

Зрозуміло, що це не найприкольніша тема для розмови, але твій хлопець може відчути перепади у твоєму настрої, скритність, дивну поведінку, і трактувати все неправильно. Хто знає, яка у нього фантазія. Та й твої сексуальні плани можуть суттєво змінюватися. Аніж гадати, зрозуміє він сам чи ні, краще все пояснити прямо. В принципі, у людських стосунках це завжди краще.

Люблячий бойфренд завжди все зрозуміє. Допоможе і підтримає.

Як краще?

Розслабся. І не говори абсурдними бозна ким придуманими жаргонізмами та шифрами. Ніяких червоних днів календаря, гостей, що приїхали, чи особистої непогоди (і хто придумує всі ці назви?). Просто скажи «ці» дні, і він все зрозуміє. І в жодному разі не нервуй і не знижуй голос, ніби ти говориш про щось ганебне. Це природний процес, який є у кожної здорової дівчини. Нічого поганого.

Не нервуй і говори про «ці» дні, як про звичайну справу.

Якщо «все складно» або тобі незручно відповідати на деякі питання, порадь хлопцю пошукати інформацію про природу жіночого організму в інтернеті. Йому точно буде корисно, все життя попереду.

 

Не злякається?

Емоційно зрілий хлопець все зрозуміє і нормально відреагує на новину. Можеш навіть зробити собі невелику примітку, що він готовий до тривалих і серйозних відносин.

Може бути і таке, що ти ще недостатньо добре знаєш його, тому не впевнена, чи готові ви до такої розмови. Краще діяти за ситуацією: якщо видно, що йому некомфортно, зміни тему, пожартуй. Тільки навряд чи ти зможеш робити це постійно. Але для декількох разів цілком підійде.

 

А що із сексом?

Секс під час «цих» днів підходить не всім, тому тут обов'язково потрібно все обговорити. Якщо тобі чи йому не ок, треба обов'язково про це сказати. Неадекватна реакція і надмірна наполегливість повинні наштовхнути тебе на думку «А чи дійсно ти його добре знаєш і готова до близьких стосунків?».

Не бійся казати категоричне «ні» сексу без презерватива. У «ці» дні матка не захищена, і будь-яка, навіть незначна інфекція може швидко проникнути всередину. Воно тобі треба?

А взагалі, найкраща порада — будь уважною до себе і до нього. Не бійся говорити про те, що тебе хвилює, і обов'язково вислухай його. Якщо ви цінуєте одне одного, ви знайдете спосіб порозумітися.

EmptyView

EmptyView