Щоденні прокладки Kotex®

EmptyView

Щоденні прокладки Kotex®  — чистота та комфорт у будь-якій ситуації!

Щоденні прокладки використовують для вбирання природних виділень і попередження появи запаху протягом дня. Вони дарують відчуття комфорту і свіжості, зберігаючи чистоту білизни. Жіночі щоденні прокладки набагато тонші за звичайні, які використовуються під час менструації. Це головна перевага подібних засобів догляду. Жінка навіть не відчуває щоденні прокладки на білизні — настільки вони тонкі, гнучкі та ніжні. Використовувати гігієнічні щоденні прокладки зручно як удома, так і на роботі або навіть під час подорожі: їх легко змінювати на нові, підтримуючи оптимальне відчуття комфорту.

КОЛИ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ щоденні прокладки:

  • Під час менструації. Можна використовувати в перші та останні дні менструації при малих виділеннях.

  • В інші дні циклу. Можна використовувати для додаткового захисту шкіри та білизни від звичайних виділень.

Оновлені щоденні прокладки Kotex® стали тонкими та дихаючими, гарантуючи комфорт і свіжість на всі 100 %.

ПЕРЕВАГИ щоденних прокладок Kotex®

Можливість обрати свою прокладку за тонкістю

  • Екстратонкі щоденні прокладки Kotex® Active створені спеціально для активних дівчат. Їх товщина — менше ніж 1 мм. Вони такі легкі, що практично не відчуваються. Універсальна форма з гнучкими краями підходить для всіх типів білизни. Спеціальна технологія FlexFit повторює рухи тіла. Поглинання — 1.5 крапель.
  • Ультратонкі щоденні прокладки на кожен день. Прокладки дуже гнучкі й тонкі, тому практично не відчуваються. Поглинання — 1 крапля.
  • Нормальні щоденні прокладки Нормал і Нормал Плюс вбирають трохи більше вологи, ніж ультратонкі й екстратонкі, тому їх можна використовувати під час більш рясних виділень, у перші або останні дні менструації, а також щоденно під час овуляції. Поглинання Нормал — 2 краплі, Нормал плюс — 3 краплі. Нормал плюс можна також використовувати одночасно з тампоном для гарантії чистоти та свіжості.

Тонкі та дихаючі

Верхній шар щоденних прокладок пропускає повітря, запобігаючи перегрівання тканин та активне розмноження мікробів. Завдяки цьому жінка може спокійно займатися звичними справами, не думаючи про збереження чистоти та свіжості.

М'які та ніжні

Тонкі щоденні прокладки на кожен день мають м’яку, як бавовна, поверхню, яка миттєво вбирає виділення, підтримуючи комфорт.

Підходять для всіх видів білизни

Щоденні прокладки Kotex® мають оптимальний розмір, який підходить для всіх видів білизни. Крім того, щоденні прокладки мають гнучкі краї, тому підходять і для стрингів.

Надійна фіксація

Щоденні прокладки Kotex® надійно фіксуються, а оригінальне тиснення по краях прокладки перешкоджає її розшаруванню.

Індивідуальна стильна упаковка

Щоденні прокладки Kotex® Active Deo / Non-deo, а також усі Deo прокладки представлені в яскравій, індивідуальній упаковці.

DEO / Non-DEO

За власним смаком ти можеш вибрати прокладки із запахом і без аромату. У щоденних прокладок Kotex® Deo аромат дуже приємний і ненав’язливий.

Вибір розміру упаковки

Купуючи прокладки, ти можеш вибрати маленьку або велику упаковку. У нас два види для основної лінійки: 20 і 56 шт. в упаковці, для Активу — 16 і 48 шт. Купуючи велику упаковку, ти економиш до 15 % за одну прокладку.

І наостанок, розвінчуючи міфи: щоденні прокладки від Kotex®: шкода або користь?

У деяких випадках гінекологи дотримуються думки, що щоденні прокладки завдають шкоди жіночому здоров’ю. Вони створюють парниковий ефект, що сприяє розвитку бактерій. Проте не всі щоденні прокладки включають непромокальний шар, що перешкоджає повітрообміну.

У гігієнічних виробах Kotex® передбачені дихаючі поверхні (передня та задня). Повітрообмін забезпечують мікропори. Крім того, рекомендується регулярно змінювати прокладки (у середньому кожні три години). Таким чином ти зможеш підтримувати гігієну, зберігаючи відчуття чистоти й сухості. Виділення будуть увібрані щоденною прокладкою, а не білизною — це дозволить тобі відчувати себе максимально впевнено.

EmptyView

EmptyView