Інтимні деталі інтимної гігієни

EmptyView

У «ці» дні гігієні потрібно приділяти набагато більше уваги, ніж зазвичай. Недостатня чистота робить з виділень справжнє свято для бактерій, які залюбки множаться та перетворюються на інфекції. Ми не маємо жодного сумніву у твоїй охайності, але швиденько пройтися основними пунктами ніколи не завадить.

Як часто митися?

Лікарі рекомендують митися після кожної зміни прокладки чи тампону (а це треба робити кожні 3–4 години), але ж іноді це просто неможливо! Тут тобі допоможуть вологі серветки. Але для повноцінних процедур ти маєш знайти час хоча б двічі на день: зранку та ввечері.

Чим митися?

У «ці» дні твій звичайний гель чи мило краще залишити у спокої та користуватися спеціальними засобами для інтимної гігієни з нейтральним рівнем pH. Дитяче мило теж ок. Жодних губок, тільки чисті руки! І пильнуй, щоб струм води під час гігієни був направлений виключно спереду назад.

Найважливіший аксесуар

Заведи собі один, той самий, інтимний рушник для гігієнічних процедур. І тримай його у винятковій чистоті.

Увага до себе понад усе

Остерігайся переохолодження: усе, що нижче талії, завжди має бути в теплі. Мода на голі щиколотки потерпить до тепла. Хіба що в тебе є круті кольорові носки. Але теплі! А в літню спеку дбай про всі ці інтимно-гігієнічні питання ще уважніше. Усі люблять тепло, бактерії також.

Ніхто не любить ходити до гінеколога. Але чим раніше звернешся, тим менше ходитимеш.

Якщо бачиш, що щось зовсім не так, як має бути, йди до гінеколога. Розуміємо, ніхто не любить до них ходити, але чим раніше звернешся, тим менше ходитимеш. А сподіватися, що воно саме минеться — вірний спосіб оселитися у тому кабінеті назавжди.

Живи на повну, тусуйся, вривайся, купайся, бігай, займайся чим любиш і не турбуйся, який там на дворі день, «цей» чи ні. Kotex підстрахує.

Отже, вперед і з Kotex!

EmptyView

EmptyView