Найбезглуздіші речі іноді напрочуд живучі. От як, наприклад, міф про те, що через втрату крові у «ці» дні можна знепритомніти, дожив до сьогодні? А дожив же ж! Давайте подивимося на особливо живучі забобони і разом відправимо їх туди, де їм місце. Здається, це звуть звалищем історії, так?
Міф #1: жодного спорту
Насправді фізична активність навпаки знімає спазми та допомагає зменшити неприємні відчуття. Слухай своє тіло: у тренуванні в залі чи пробіжці немає нічого поганого, якщо ти себе при цьому нормально почуваєш. Можеш дещо знизити рівень навантаження: прогулянки, легкі вправи, басейн. Бери правильний тампон (у нас є спеціальні спортивні) і вперед!
Міф #2: не мити голову
Щооооооо? Серйозно? Ми навіть боїмося уявити, яке за цим стоїть обґрунтування. Хіба що відлякувати ПМС своїм виглядом. Ну і всіх інших також.
Міф #3: жодного сексу
Це улюблена бабусина казочка, достатньо популярна. Сьогодні в цьому питанні — як і зі спортом: прямої заборони немає. Якщо тобі і твоєму хлопцю ок певний «безлад», то чому б і ні. Але обов’язково користуйтеся презервативом, адже ризик чимось заразитися у «ці» дні значно вищий.
Міф #4: завагітніти неможливо
Ось тут уважніше. Якщо до фаллопієвих труб потрапляють сперматозоїди, вони рухаються вгору в пошуках яйцеклітини. Щоб вони її знайшли і сталося запліднення, вона має вийти з яєчника, це зветься овуляцією. Так ось: овуляція може відбутися і під час місячних. Тому контрацепція обов'язкова, якщо, звісно, ти не хочеш малюка.
Овуляція може відбутися і під час місячних. Тому контрацепція обов'язкова, якщо, звісно, ти не хочеш малюка.
Міф #5: не плавати
А це загуляло до нас з тих темних віків, коли людство ще не винайшло тампон. Плавати звісно можна, просто не забудь змінити тампон перед тим і одразу після.
Міф #6: усі бачать, що в тебе «ці» дні
Ага, а ще вони читають твої думки, підглядають твої сни і твоя квартира прослуховується! Під час «цих» днів ти виглядаєш, рухаєшся і поводишся так само, як і в інші дні. Якщо тільки сама не вирішиш інакше.